Митний експеримент закумулює 12 мільярдів на дорожні роботи – Гройсман

Від перевиконання митних надходжень на будівництво та ремонт доріг, як очікується, вдасться акумулювати 12 млрд грн, що з іншими джерелами фінансування задовольнить потребу в асигнуваннях на дорожні роботи цього року. Про це сказав у вівторок Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час інспекційної поїздки Полтавщиною, повідомляє Урядовий портал.

 

Глава уряду перевірив стан виконання капітального ремонту автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський, будівництво та ремонт якої здійснюється в тому числі за рахунок коштів Світового банку.

 

«Маємо добру динаміку по митниці: 12 млрд грн перевиконання плану буде направлено по всіх областях на будівництво та реконструкцію доріг. Ми також будемо пропонувати внести зміни до державного бюджету, і одна зі статей – виділення коштів для нової дороги Львів – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв. Це дорога, яка зв’яже наш західний кордон з портами, – важлива транспортна артерія для України», – додав Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, Гройсман в рамках регулярних інспекцій дорожніх робіт на автомобільних магістралях загальнодержавного користування сьогодні відвідує одразу три центральні регіони країни – Полтавську, Кіровоградську та Київську області.


Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:22, четвер, 10 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0