МОЗ назвало умови для звільнення ліків від податків

Виробники та дистриб’ютори ліків не будуть сплачувати ПДВ за умови угод з міжнародними закупівельними організаціями, які здійснюють закупівлю ліків за державними програмами лікування. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

 

“Звільнення від оподаткування ПДВ застосовується, якщо ввезення здійснюється на підставі договорів із спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі, перелік яких визначено Законом України № 1197, укладених  на виконання угод між центральним органом виконавчої влади України, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері охорони здоров`я, та відповідною спеціалізованою організацією, що здійснює закупівлі, у межах виконання бюджетних програм у сфері охорони здоров`я”, – йдеться у повідомленні.

 

У відомстві зазначили, що режим звільнення від оподаткування діє до 31 березня 2019 року.

Так, від оподаткування на цей термін будуть звільнені операції з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів, внесених до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та\або введених в обіг, відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, та операції з першого постачання таких лікарських засобів, медичних виробів на митній території України.

Оподаткування ПДВ лікарських засобів і медичних виробів, ввезених на митну територію України на підставі будь-яких інших зовнішньо-економічних договорів купівлі-продажу, укладених без спеціалізованої організації, здійснюється в загальному порядку.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0