МОЗ перерахувало ліки, ціни на які контролюватиме держава

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило проект Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на ліки від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету другого типу. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

“МОЗ України пропонує для ознайомлення проект Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби“, – йдеться у повідомленні.

 

Реєстр набуде чинності після державної реєстрації Мін’юстом наказу МОЗ від 29.12.2016 № 1423 “Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін” та офіційного його оприлюднення.

Цей наказ був розроблений на виконання постанови Кабміну “Про державне регулювання цін на лікарські засоби”, якою з 1 січня 2017 року запроваджується державне регулювання цін на лікарські засоби.

Зокрема, цією постановою передбачається, що Міністерство охорони здоров’я встановлюватиме референтні ціни на лікарські засоби, в межах яких визначається оптово-відпускна ціна. Крім того, затверджено перелік країн, дані про ціни на лікарські засоби в яких використовуються для встановлення референтних цін. Планується порівнювати ціни у референтних країнах та встановлені МОЗ для визначення меж оптово-відпускних цін.

 

Також, за повідомленням МОЗ, Державний експертний центр здійснив попередній розрахунок граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, згідно з додатком до постанови Кабінету міністрів України від 9 листопада 2016 року № 863 “Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0