МЗС візьметься за перепоховання останків Олександра Олеся

У Міністерстві закордонних справ прокоментували ситуацію довкола ексгумації останків українського письменника Олександра Олеся та його дружини в Празі.

У міністерстві зазначили, що за дорученням Президента Петра Порошенка вони займуться організацією перепоховання останків письменника та його дружини, передає прес-служба МЗС України.

 

«Згідно з вказівкою Президента України, Міністерство закордонних справ України через посольство України в Празі вживає заходів з метою збереження та подальшого перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини, які були ексгумовані», – йдеться в заяві.

 

За інформацією МЗС України, на місці, де була могила Олександра Олеся, був захоронений Володимир Михайлишин, виходець з України, який донедавна доглядав поховання Олександра Олеся та сплачував необхідну ренту.

 

Після смерті Михайлишина, його син, як законний спадкоємець, прийняв рішення про захоронення батька у згаданому місці.

 

Зазначають, що за втручання посольства України, останки Олександра Олеся та дружини були переміщені до депозитарію кладовища до моменту рішення родичів Олександра Олеся, які проживають в Канаді, щодо місця остаточного захоронення останків.

 

«Після відповідного рішення, посольство України в Празі вживатиме всіх заходів для належного перепоховання останків Олександра Олеся та його дружини. МЗС України тримає питання перепоховання Олександра Олеся на особливому контролі», – підсумували у відомстві.

 

Як повідомлялося раніше, 3 січня у Чехії примусово ексгумували останки письменника Олександра Олеся.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0