На кордоні додатково перевірятимуть приїжджих з «країн терористичного ризику»

У Державній прикордонній службі України вжили додаткових заходів для підтримання безпеки на державному кордоні, а також з метою виявлення осіб, причетних до терористичної діяльності, зброї, вибухівки, отруйних та радіоактивних речовин. Це пов’язано з учорашніми терористичними актами в Брюсселі, аби унеможливити подібні атаки на території України, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби. 

 

«В рамках зазначених заходів прикордонники ініціювали проведення зустрічей з представниками інших правоохоронних та контрольних органів для уточнення взаємодії у разі виникнення нестандартних ситуацій на державному кордоні. В пунктах пропуску через державний кордон передбачено застосування додаткової перевірки відносно іноземців, які прибувають з країн терористичного ризику. Крім того, для реагування на нестандартні ситуації, а також можливі прояви терористичних загроз сплановано тренування мобільних прикордонних підрозділів і посилено режимні заходи в підрозділах», – йдеться у повідомленні.

 

Крім того, уточнено порядок дій прикордонних підрозділів на всіх ділянках. Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів, що здійснюють охорону ділянок як у пунктах пропуску, так і поза ними, активізовано залучення службових собак, навчених виявляти зброю та вибухівку, здійснюється постійний обмін інформацією із колегами із країн ЄС.

Як додали у ДПСУ, прикриття морської ділянки забезпечено силами корабельно-катерного складу та активним використанням технічних засобів охорони, активізовано повітряний моніторинг наявними літальними апаратами, в готовності перебувають резерви, які будуть використані за призначенням у разі необхідності.

Подібних заходів Держприкордонслужба уже вживала через теракти в Парижі та Стамбулі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0