На суспільні роботи відправили більше як 200 злісних аліментників

Українські суди винесли 202 постанови про застосування суспільно-корисних робіт щодо боржників із виплати аліментів. Про це повідомила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко під час круглого столу на тему «Новели законодавства у сфері стягнення аліментів: практика застосування та шляхи її вдосконалення», повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Загальна цифра по Україні складає 202 постанови судів, відповідно до яких боржники мають приступити до виконання суспільно-корисних робіт», – зазначила Глущенко.

 

Водночас вона зауважила, що у більшості випадків суди відмовляються застосовувати до боржників  адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

 

Глущенко додала, що станом на сьогодні  органами Державної виконавчої служби вже стягнуто з початку року 600 млн грн аліментів.

 

«Це гарний показник, якщо враховувати, що в минулому році за рік Державною виконавчою службою було стягнуто аліментів на суму 2,4 млрд грн. Фактично за 2 місяці ми стягнули 600 млн і це свідчить про те, що цей механізм працює», –  наголосила Глущенко.

 

Окрім того, зауважила Глущенко, нині 10 тис. боржників добровільно погасили свою заборгованість у повному обсязі, а 8 тис. боржників досягнули консенсусу зі стягувачами, наслідком чого стало те, що стягувачі забрали свої документи з органів Державної виконавчої служби у зв’язку з відсутністю протекції.

Як повідомлялося, 6 лютого 2018 року набув чинності закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів. 


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0