Нацрада оголосила попередження українському телеканалу через передачу про КДБ

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення за результатами проведеної позапланової перевірки оголосила попередження ТОВ «Телестудія «Служба інформації» (логотип НТН, м. Київ). Про це повідомидили у прес-службі Нацради.

 

Зазначається, що моніторинг телеканалу «НТН», здійснений 3 вересня 2016 року, виявив трансляцію випуску «Неймовірна втеча» передачі «Речовий доказ», присвяченого діяльності органів КДБ й, зокрема, позитивному образу полковника КДБ.

 

Відтак 29 вересня Нацрада призначила компанії позапланову перевірку, яка зафіксувала в часовому проміжку з 11:25 до 11:52 трансляцію такого контенту, що є порушенням ч. 2 ст. 9 Закону Україну «Про телебачення і радіомовлення».

 

Згідно з повідомленням Нацради, компанія визнала порушення, заявивши, що це була помилка редактора, який неуважно переглянув зазначений матеріал. До цього працівника вжили адміністративних заходів.

 

«Члени Національної ради наголосили, що це вже друга подібна помилка каналу. Ухвалено рішення застосувати до телерадіокомпанії санкцію «оголошення попередження». Упродовж місяця ліцензіат повинен увідповіднити свою діяльність нормам законодавства і умовам ліцензії», – йдеться в повідомленні.

 

У Нацраді уточнили, що 11 лютого було оголошено попередження ТОВ «Телестудія «Служба інформації» через трансляцію випуску телесеріалу «Легенди карного розшуку».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0