«Нафтогаз» відсторонив керівника «Укртрансгазу» Прокопіва

«Нафтогаз» України відсторонив від обов’язків президента «Укртрансгазу» Ігоря Прокопіва. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

«Незалежний аудитор групи, компанія Deloitte & Touche, виявив низку порушень під час офіційної перевірки фінансових документів «Укртрансгазу». Пізніше стосовно цих питань були проведені розслідування як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту «Нафтогазу», який звітує аудиторському комітету наглядової ради», – йдеться у повідомленні.

 

«Додаткові розслідування підтвердили попередньо виявлені факти та допомогли зібрати більше доказів неналежного управління в сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплюють більш широке коло питань», – зазначили у відомстві.

 

Зазначається, що процедура відсторонення передбачена статутом «Нафтогазу», який Кабінет Міністрів України ухвалив у грудні 2016 року. Відповідно до нього, управління компанією візьме на себе перший віце-президент компанії Мирослав Хімко.

 

«Нафтогаз» та «Укртрансгаз» наголошують, що зміни в керівництві не вплинуть на постачання газу українським споживачам, а транзит блакитного палива продовжуватиметься в повному обсязі згідно з контрактними зобов’язаннями.

 

Як наголосили у відомстві, в межах докорінної реформи корпоративного управління «Нафтогаз» запроваджує нову систему внутрішнього контролю в усіх компаніях групи. Для забезпечення дотримання відповідних політик і законодавства подібні внутрішні аудиторські перевірки зараз розпочаті в усіх дочірніх компаніях «Нафтогазу»КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0