Накриття над ЧАЕС спорудять на півроку раніше

На півроку раніше, ніж передбачалося початковим планом, буде споруджено новий безпечний конфайнмент над енергоблоком №4 ЧАЕС.

Про це на круглому столі «30 років об’єкту «Укриття» розповів заступник керівника проекту «Новий безпечний конфайнмент» з технічного напрямку Сергій Дерюга, повідомляє «Укрінформ».

 

«НБК мав бути насунений у червні 2017 року, проте ми розпочнемо цей план раніше. Це рішення (Компанії – ред.) Novarka», – сказав Дерюга, не коментуючи його причини.

 

Разом з тим, в ході круглого столу стало відомо, що реалізацію частини проекту було вирішено перенести «до виникнення необхідності в ньому».

 

«Було вирішено, що система дезактивації внутрішніх поверхонь обшивки арки не буде потрібна в процесі експлуатації. Це було вирішено у 2013 році», – прокоментував Дерюга.

 

За його словами, в ході будівництва були змонтовані рейки для установки платформи з обладнанням дезактивації, яка може бути проведена «за необхідності».

 

«Можливість установки збережена, однак розрахунки показали, що нержавіючу сталь буде складно забруднюватися», – наголосив Дерюга.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:02, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0