НАТО обрало нового головнокомандувача силами Альянсу в Європі

В Організації Північноатлантичного договору (НАТО) визначилися з кандидатурою нового головнокомандуючого Об’єднаними збройними силами Альянсу у Європі. Про це повідомляє офіційний сайт Альянсу.

“Північноатлантична рада погодила призначення генерала армії США Кертіса М. Скапарротті на посаду Верховного головнокомандувача Об’єднаними збройними силами (ОЗС) НАТО у Європі”, – йдеться у повідомленні.

У повідомленні сказано, що Скапарротті зараз обіймає посаду командувача об’єднаними військами США та командувача Командування Об’єднаних націй (UNC) у Республіці Корея (Південна Корея).

На посаді головнокомандуючого силами Альянсу в Європі Скапарротті замінить генерала Філіпа Брідлава.

Також зазначається, що як тільки будуть завершені національні процедури з підтвердження призначення Скапарротті, він обійме свою посаду як наступник Брідлава на церемонії зміни командування, яка відбудеться в центральному штабі збройних сил НАТО в Європі, котрий розташований у Монсі (Бельгія). Очікується, що церемонія зміни командування буде проведена навесні 2016 року.

УНІАНКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0