НАТО підготує комплексний пакет допомоги Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у п’ятницю провів зустріч із заступником генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, під час якої сторони обговорили питання майбутньої співпраці України та Північноатлантичного альянсу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів України.

 

«Співпраця з НАТО має важливе значення в діяльності новосформованого Кабінету Міністрів і для України загалом», – заявив Гройсман під час зустрічі.

 

Вершбоу зазначив: НАТО розраховує, що новий уряд України дасть поштовх реформам. «Ми розглядаємо новий уряд як можливість надати новий поштовх реформам», – зазначив Вершбоу, наголосивши на потребі упровадження необхідних змін у всіх сферах життя країни, зокрема щодо боротьби з корупцією та реформування оборонно-безпекового сектору України відповідно до стандартів НАТО.

 

«Ви повинні мати достатньо енергії та завзяття, щоб утілити в життя реформи», – висловив побажання членам нового уряду заступник генерального секретаря НАТО.

 

Окрім того, Гройсман і Вершбоу домовилися про посилення підтримки реформ у секторі безпеки й оборони. Для цього до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться в липні, буде розроблено Комплексний пакет допомоги відповідно до потреб України.

 

Заступник генерального секретаря НАТО висловив переконання, що Варшавський саміт НАТО стане зручною «нагодою привернути увагу до того прогресу, якого Україна вже досягла, і продемонструвати ті прагнення, які Україна сповідує, щоб утілити реформи в життя».

 

Також сторони домовилися відновити роботу Комісії міжвідомчої координації з питань співпраці з НАТО.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0