НБУ визнав неплатоспроможним іще один банк

Національний банк України ухвалив рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства “Комерційний банк “Гефест” до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє у середу сайт регулятора.

 

“Відповідно до вимог статті 76 закону України “Про банки і банківську діяльність” 1 серпня 2017 року правління Національного банку України прийняло рішення №490-рш/БТ “Про віднесення Публічного акціонерного товариства “КБ “Гефест” до категорії неплатоспроможних”. ПАТ “КБ “Гефест” не забезпечило виконання вимог нормативно-правових актів Національного банку України у частині приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн грн, у строк до 11 липня 2017 року”, – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначили в НБУ, розмір регулятивного капіталу ПАТ “КБ “Гефест” на 31 липня 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня.

 

“З огляду на зазначене та відповідно до пункту 2 частини першої статті 76 закону України “Про банки і банківську діяльність” Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних”, – зазначили в НБУ.

ПАТ “КБ “Гефест” було створене наприкінці 2013 року. Зважаючи на кризові явища в економіці, банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату ухвалення рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов’язань перед клієнтами, додали в НБУ.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0