Не кожна країна Європи має стільки зброї, як Кремль завіз до Криму – Климпуш-Цинцадзе

Росія за допомогою зброї перетворює окупований Крим на ще одну зону небезпеки у світі. Про це написала у Facebook віце-президент з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе як коментар до інфографіки “Кількість російської зброї в окупованому Криму”.

 

“Окупувавши Крим, Росія заповнила його такою кількістю зброї, яку має далеко не кожна європейська країна. Міфічний герой Мідас перетворював усе, до чого торкався, на золото, а усі території, до яких дотягаються руки РФ, перетворюються на великі концентраційні табори, де найбільшою цінністю є російська зброя, яку тримають безправні і злиденні люди”, – написала віце-прем’єр.

Вона додала, що у багатьох куточках світу Москва створила зони небезпеки і страху, за допомогою яких дестабілізує різні регіони планети.

“Чи справді вона така сильна? Ні. Як і вся сучасна Росія, її армія теж є радянським спадком із минулого. Сила Росії в її зухвальстві і нерішучості вільного світу. Вона сильна доти, доки їй не чинять опору. Навіть найслабший може перемогти хулігана, коли починає справедливо відстоювати свою гідність та права. А ми – далеко не найслабші”, – підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0