Омелян: світові інвестори виведуть українську інфраструктуру на якісніший рівень

На новий якісний рівень економіки Україну можуть вивести лише світові компанії, які працюють у сфері залізниці, морських портів, доріг, авіації.

 

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час прес-брифінгу “Перспективи бізнес-відносин між Україною та Німеччиною”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Моє глибоке переконання, що Україні можуть дати нову якість лише світові компанії, які працюють в сфері залізниці, морських портів, доріг, авіації. Без цього, вигадуючи вкотре свій український велосипед, ми приречені на невдачу. Бо нас знову надурять, ошукають і замість велосипеда дадуть воза. Так от, Ryanair в Україні буде, Hutchison Ports в Україні буде, DP World в Україні буде, Bombardier в Україні буде. І це буде нова Україна, над якою ми всі працюємо”, – заявив міністр.

 

За словами Омеляна, його відомство активно працює над тим, аби спростити, здешевити та зробити швидшим шлях України до Євопейського Союзу, як для людини – туриста, бізнесмена, так і для продукції.

 

Урядовець зазначив, що порядок денний співпраці Міністерства інфраструктури з Міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини охоплює всі сфери транспорту.

 

“Це питання широкого спектру: залізниця, порти, авіація, дороги, пошта, цифрова інфраструктура, електромобілі. Дуже важливо, що ми не лише фіксуємо сьогодення, ми дивимось спільно в майбутнє”, – резюмував міністр.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0