Оприлюднено імена нових топ-менеджерів «ПриватБанку»

Визначено новий склад топ-менеджменту націоналізованого «ПриватБанку». Відповідно до повідомлення прес-служби установи, у новому складі правління майже половину становлять чинні менеджери банку.

 

Першим заступником голови правління, який буде відповідати за розвиток системи обслуговування корпоративних клієнтів, малого бізнесу, розширення програми мікрокредитування підприємців “КУБ” та співпрацю із торговельними мережами, призначено Олега Сергеєва, який свого часу керував Західним регіональним управлінням “ПриватБанку” та працював у  керівництві інших українських банків.

 

Система управління ризиками банку буде під контролем Олександра Дубровіна.

 

Керівником роздрібного бізнесу став Олексій Шабан, який працює в установі понад 20 років та протягом останніх років очолював напрямок обслуговування індивідуальних ВІП-клієнтів.

 

Членом правління банку та керівником “Центру електронного бізнесу” і напрямом по роботі з Big Data призначено Сергія Харитича, який працював в лабораторії інновацій “ПриватБанку” з моменту її створення.

 

Членом правління банку, який буде відповідати за розвиток служби безпеки, юридичного напряму та служби фінмоніторингу, призначено Олексія Бережного, який, як зазначається, “має великий досвід керівництва відповідними підрозділами”.

 

Заступник голови правління Олександр Дрелінг буде відповідальним за розвиток Back-office, інформаційних технологій та “ПриватМаркету”.

 

Керівником казначейства та куратором інвестиційного бізнесу у новому правлінні банку буде заступник голови Галина Пахачук.

 

Головним бухгалтером банку призначено Валентину Ярмоленко, напрямом “Аудит” керуватиме В’ячеслав Ветлужських.

 

Головним HR-менеджером залишається Ольга Хлиніна, без змін залишається і керівний склад напрямку “Маркетинг та менеджмент” банку, яким керує Микола Щербина.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0