Парламент вніс зміни до Бюджетного кодексу

Верховна Рада підтримала законопроект №7116 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України». За відповідне рішення у другому читанні та в цілому проголосувало 265 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

Даний документ розроблений з метою врегулювання питань, пов’язаних із підготовкою поданого до Верховної Ради України проекту закону про Державний бюджет України на 2018 рік, у якому серед іншого проведено розрахунки на основі нових підходів щодо здійснення видатків на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист населення та надання міжбюджетних трансфертів, зокрема, реверсної дотації, що передається з місцевих бюджетів до державного бюджету, і додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Цей документ покликаний унормувати здійснення витрат державного та місцевих бюджетів, сприятиме прискоренню реалізації  нормативно-правових актів та відповідно своєчасного фінансування видатків державного бюджету і місцевих бюджетів та забезпечить стабільність функціонування бюджетної системи України.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ