Парламентський комітет підтримав звільнення гуманітарної допомоги від податків

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони підтримав законопроект, яким пропонується звільнити гуманітарну допомогу від оподаткування під час кризового періоду. Про це повідомляється на сайті парламенту.

 

«Законопроектом №4360 пропонується прийняти новий Закон «Про гуманітарну допомогу в кризових ситуаціях», метою якого є врегулювання надання гуманітарної допомоги в Україні під час кризових ситуацій, спричинених надзвичайними ситуаціями будь-якого характеру, у тому числі проведенням антитерористичної операції, для подолання яких в України не вистачатиме власних матеріальних та/чи людських ресурсів», – йдеться у повідомленні.

 

Законопроект має на меті врегулювати, зокрема, такі проблемні питання: приведення визначення та принципів гуманітарної допомоги у відповідність до норм міжнародного права; оперативне надання гуманітарної допомоги міжнародними та національними гуманітарними організаціями на території виникнення кризової ситуації під час кризового періоду; звільнення гуманітарної допомоги від оподаткування під час кризового періоду.

 

Також цей законопроект передбачає спрощення процедури акредитації гуманітарних організацій; спрощення процедури отримання офіційного визнання професійної кваліфікації іноземних фахівців; організацію механізму взаємодії гуманітарних організацій та органів державної влади і місцевого самоврядування під час кризового періоду.

 

«Народні депутати вважають, що прийняття законопроекту сприятиме адаптації законодавства України, що регулює правовідносини в сфері гуманітарної допомоги, до норм міжнародного гуманітарного права», – зазначається у повідомленні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0