Парубій у США: Україні потрібна особлива консолідована підтримка

Україна обрала твердий курс на приєднання до Північноатлантичного альянсу й готова захищати свободу цивілізованого світу, однак для цього вона потребує “особливої консолідованої” підтримки, в тому числі з боку США.

 

З таким зверненням виступив у четвер на V Саміті робочої групи Україна-США у Вашингтоні Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

 

“Ми усвідомлюємо, що НАТО – це не тільки військовий союз, НАТО для нас, передусім, цивілізаційний вибір. Це прозора економіка, це дотримання прав і свобод громадян, але також боєздатна українська армія. На цьому шляху, на шляху приєднання до НАТО нам потрібна особлива консолідована підтримка”, – наголосив спікер українського парламенту.

 

Він нагадав, що деякі європейські політики стверджують, що членство України в НАТО – не на часі, і що це більше роздратує Росію.

“Я глибоко переконаний, що це власне і є та тема, про яку ми повинні голосно говорити й рухатися далі”, – заявив Парубій.

Голова Верховної Ради у цьому зв’язку підкреслив, що під час зустрічей у Вашингтоні він запропонував “проміжний” формат безпеки перед вступом України до Альянсу.

“Це можливість підписання двосторонньої угоди у сфері безпеки між Україною і США, як це звучить офіційно “про союзника Сполучених Штатів поза НАТО”, – зауважив спікер.

 

Він висловив сподівання на досягнення позитивного рішення, що буде також важливим у процесі реформування української армії. “Україна сьогодні готова боротися за свою свободу і за свободу Європи. Ми знаємо її ціну, як важко це дається, ми це пройшли і на Майдані, і в АТО. Завдяки підтримці всього вільного світу й підтримці США ми обов’язково переможемо”, – заявив Парубій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0