Переселенцям збільшать щомісячну допомогу – Розенко

На засіданні Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку було схвалено проект розпорядження, який передбачає збільшення видатків для надання щомісячної адресної допомоги переселенцям. Про це у Фейсбуці повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

«Сьогодні на засіданні Урядового комітету з питань соцполітики та гуманітарного розвитку схвалили проект розпорядження, яким передбачається збільшення видатків для надання щомісячної адресної допомоги переселенцям», – написав Розенко.

 

Він зазначив, що за рахунок перерозподілу деяких видатків держбюджету на 2016 рік, передбачених Мінсоцполітики, буде збільшене фінансування за програмою «Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» на суму 479 мільйонів 253,8 тис. гривень.

Також він поінформував, що у проекті розпорядження передбачається збільшити видатки за програмою «Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною» на суму 8 мільйонів 448,8 тис. грн.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:02, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0