Петренко вірить, що новий Верховний суд запрацює вже цьогоріч

Міністр юстиції Павло Петренко очікує, що новий Верховний суд незабаром почне працювати і дасть сигнал судовій системі, що кожне незаконне рішення буде скасоване, а винні понесуть відповідальність. Про це він заявив журналістам у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Уже зараз є перші 120 осіб, які пройшли конкурс до Верховного суду. Я дуже очікую, щоб цей новий Верховний суд, який створювався фактично з нуля, почав працювати», – сказав Петренко.

 

За його словами, наступним кроком Мін’юсту, визначеним законодавчо, буде «повне перезавантаження всіх апеляційних судів і дуже глибоке перезавантаження місцевих судів».

Петренко заявив, що повинна з’явитися абсолютно нова філософія в роботі представників судової гілки влади: «філософія незалежності від інших інституцій з одного боку, і залежності тільки від одного – від закону і права».

«Я вірю в те, що вже в цьому році новий Верховний суд, який запрацює, дасть зовсім інший сигнал в судову систему і тим суддям, які ще поки що працюють по-старому, що кожне рішення, яке винесене всупереч закону, яке було неправосудним, яке порушило права чи то людини, чи компанії, буде скасоване, а суддя понесе за це відповідальність», – підкреслив Петренко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0