Петренко: За два дні подамо документи для повернення Савченко

За два дні Міністерство юстиції відправить до Російської Федерації пакет документів для повернення української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомив під час прес-конференції у вівторок міністр юстиції Павло Петренко.

 

“Сьогодні відпрацьовується алгоритм дій, який включає в себе, крім юридичних, дипломатичні та політичні заходи, щоб максимально пришвидшити процес повернення Надії. Ми надамо відповідні юридичні документи протягом двох днів”, – сказав він.

 

Міністр додав, що наразі надано можливість дипломатам попрацювати з російською стороною, щоб отримати гарантії дотримання строків повернення Надії Савченко в Україну.

 

“Всі необхідні документи, які стосуються юридичного боку, у нас готові. Ми щойно провели з представниками всіх силових відомств нараду і знаходимось на низькому старті, щоб ці процеси запустити”, – зазначив очільник Мін’юсту.

Петренко додав, що в переговорному процесі українська сторона розраховує на політичну та дипломатичну складову, оскільки Конвенція, яка передбачає передачу громадян України з іноземної держави, включає бюрократичні процедури. Водночас у ситуації з Надією Савченко терміни, визначені для повернення в Україну Конвенцією, є неприйнятними. Міністр запевнив, що наразі відбувається переговорний процес, який очолює Президент України, і вживаються заходи дипломатичного та юридичного характеру, щоб Савченко якнайшвидше повернути в Україну.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0