Полторак привітав військових із Міжнародним днем миротворців

Міністр оборони Степан Полторак привітав українських військових з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН. Про це повідомляє прес-служба Міноборони. 

 

“Цього року Україна відзначає 25 років sз початку своєї участі у міжнародній миротворчій діяльності. Весь цей час військовослужбовці Збройних сил України у складних, а нерідко й екстремальних умовах гідно виконували свою почесну і благородну місію далеко від Вітчизни, підвищували авторитет держави на міжнародній арені, забезпечували її визнання як впливового суб’єкта в системі європейської і світової безпеки”, – зазначив генерал.

 

Він також додав, що за 25 років у міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки взяли участь понад 42 тисячі українських військовослужбовців. 448 військовослужбовців ЗСУ сьогодні виконують завдання у складі 9 міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил у Ліберії, Косовому, Афганістані, Кіпрі, Аб’єй, Республіці Південний Судан, Демократичній Республіці Конго та Придністровському регіоні Республіки Молдова.

Полторак побажав військовослужбовцям із досвідом миротворчої діяльності щастя, здоров’я і мирного неба над головою.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0