Порошенко: Мальта для українського бізнесу є воротами на ринок Північної Африки

Україна зацікавлена у застосуванні унікального досвіду і логістичних можливостей Мальти для просування вітчизняної продукції на ринок Північної Африки.

 

Про це Президент України Петро Порошенко заявив  на спільному брифінгу з Президентом Республіки Мальта пані Марі-Луїз Колейро Прекою, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Мальта для українського бізнесу є фактично воротами на ринок Північної Африки”, – сказав Порошенко.

 

У цьому контексті він зауважив, що завдяки ексклюзивному досвіду ця країна може надавати від логістичних до консалтингових послуг представникам не тільки великого бізнесу України, а й малого та середнього.

 

“Сьогодні були проведені детальні переговори щодо логістичних послуг для експортерів української аграрної продукції, продукції машинобудування. Ми домовилися мати величезний прогрес у цій надзвичайно важливій сфері з використанням Мальти як де-факто логістичного та інвестиційного хабу”, – повідомив Президент.

За його словами, перспективними напрямками співпраці України та Мальти є обмін сучасними технологіями, в тому числі у сфері енергоефективності та енергозберігання. “Той унікальний  досвід,  який має Мальта, нами буде ефективно застосований”, – зазначив Порошенко.

Він також поінформував, що обговорив з Президентом Мальти розвиток інжинірінгових послуг, будівництво інфраструктури, співпрацю у галузі охорони здоров’я, фармакології, секторі фінансових операцій та інформаційних технологій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:30, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:00, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0