Порошенко: Місцеві бюджети перестали бути касами з видачі зарплати

Завдяки децентралізації в 7 разів збільшилися бюджети розвитку територіальних громад, що дало їм змогу,  об’єднавши зусилля з центральною владою, будувати дороги, школи, дитсадки, а також спрямовувати кошти на об’єкти охорони здоров’я.

 

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під  час відкриття у Тернополі реконструйованого радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР “Тернопільська університетська лікарня”.

 

“Запроваджується принцип співфінансування, бо зросли місцеві бюджети. Вони перестали бути касами з видачі заробітної платні. Є можливість сьогодні дороги будувати, освітлення, дитячий садок, школу, а ще й дуже важливо – виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я”, – зазначив він.

Президент висловив думку про доцільність запровадження формули співфінансування 50х50 із державного та місцевого бюджетів.

Він наголосив, що левова частина модернізації, фінансування змін у місцевих громадах відбувається саме за останні три роки. “Це плоди децентралізації, бо раніше всі гроші трималися в Києві”, – констатував він.

 

Після завершення урочистої частини Президент оглянув реконструйоване приміщення радіологічного корпусу та новий лабораторний комплекс. Він також поспілкувався із колективом медустанови.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0