Порошенко назвав головні завдання української влади

Порошенко назвав головні завдання української влади

Головним невідкладним завданням для України є викорінення корупції, що існувала десятиліттями.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко у зверненні до співвітчизників з нагоди 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму, оприлюдненому на сайті глави держави.

“Сучасні реалії диктують як стратегічні, так і невідкладні завдання. Головним із них є викорінення корупції, яка десятиліттями існувала завдяки зацікавленим можновладцям”, – заявив він.

Президент підкреслив, що розпочаті спільно державою та суспільством критично важливі реформи, такі як судова і реформа правоохоронних органів, ми зобов’язані успішно завершити.

Необхідно також подолати бар’єри для сталого економічного розвитку, поліпшення макроекономічних показників, створення максимально привабливого інвестиційного клімату, наголосив Порошенко.

Безумовним пріоритетом, за його словами, є також посилення обороноспроможності держави, зміцнення національних збройних сил як запоруки мирного майбутнього України і українців.

“Усе це означатиме реалізацію європейського вибору, який зробив Український народ”, – зауважив Президент.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0