Порошенко назвав перші кроки перезавантаження судової системи

Президент Петро Порошенко наголошує, що початок роботи нового Верховного суду є лише початком реформування судової системи. Найближчим часом будуть видані укази про ліквідацію діючих і створення нових апеляційних і місцевих судів. Про це він заявив під час виступу на заході з нагоди початку роботи нового Верховного суду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Це лише початок реформи, бо найближчим часом мною будуть видані укази в межах моїх конституційних повноважень щодо ліквідації і створення нових апеляційних і місцевих судів, що буде сприяти повному перезавантаженню судової системи», – підкреслив Президент.

 

При цьому він зазначив, що перезавантаження судової системи призведе до навантажень на Вищу кваліфікаційну комісію суддів і Вищу раду правосуддя.

 

«Величезне навантаження на Вищу кваліфікаційну комісію суддів, величезне навантаження нам Вищу раду правосуддя, але це те, що ми маємо зробити. З першої інстанції ми маємо забезпечити і захистити право українця на справедливість», – наголосив Глава держави.

 

Порошенко назвав «історичним» день початку роботи нового Верховного суду.

«Це історичний день. Розпочали нову історію правосуддя в нашій  фантастичній країні. І тепер саме від вас, шановні судді, залежить з якою швидкістю, і з якою якістю ми здолаємо всі перешкоди на шляху до справедливого суду, побудуємо містки до першої і другої інстанції, наскільки ефективно будуть  використовуватися нові процесуальні інструменти, адже саме сьогодні вступає в силу нові кодекси», – зазначив він.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0