Порошенко підписав закон про транспорт для інвалідів

Президент Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до статті 31 Закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю”. Підписання відбулося під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва, повідомляє прес-служба глави держави.

 

“Сьогодні це обов’язок держави після того, як я підпишу цей закон, забезпечити кожну особу з особливими потребами транспортом для того, щоб вона могла дістатись до відповідного центру”, – наголосив Порошенко.

 

Крім того, підписуючи інший закон – “Про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг” – він зазначив: “Проблема не в тому, що раніше школам забороняли брати дітей з особливими потребами. Ні. Проблема в тому, що зараз, після підписання цього закону, дитині і батькам не можна відмовити. І ми маємо перетворити школу у справжню європейську освітню інституцію”.

Глава держави також наголосив на необхідності збереження цих гарантій у новій редакції закону “Про освіту”, який наступного тижня розглядатимуть народні депутати.

Президент висловив переконання, що нині в Україні створені всі необхідні умови для розвитку інклюзивного освітнього середовища.

 

“Однак успіхів у напрямку запровадження в Україні інклюзивної освіти можливо досягти виключно за рахунок забезпечення системного підходу. У цьому контексті слід відзначити роботу уряду і міністерства, яке, ініціюючи відповідні законодавчі зміни, демонструє дуже активну позицію в питаннях запровадження інклюзивної освіти. Спільними відповідальними діями ми всі, державна влада маємо забезпечити подолання бар’єрів у доступі дітей до освіти”, – зазначив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0