Порошенко привітав випускників

Президент України Петро Порошенко привітав цьогорічних випускників із завершенням навчання в освітніх закладах. Текст вітання розміщено на офіційному сайті глави держави.

 

“Щиро вітаю вас із завершенням навчання в освітніх закладах. Ця святкова і хвилююча подія спонукає до осмислення пройденого шляху, а також сповнює серця мріями, надіями і сподіваннями. Вірю, що у цих почуттях ви знайдете натхнення для подальшого пошуку нових знань, нових ідей та нових можливостей професійного становлення”, – йдеться у вітанні.

 

Президент закликав випускників упевнено торувати власний шлях, не полишаючи наполегливості у своїх починаннях. “Пам’ятайте, що ваші успіхи – це успіхи України, адже вам належить її розбудовувати, боронити її незалежність і благополуччя не тільки зі зброєю в руках, а й високою фаховістю та відданістю обраній справі”, – наголосив Порошенко.

 

Він також висловив подяку педагогам і батькам за копітку працю та самопожертву.

“Низький уклін педагогам та батькам за те, що насіння добра, віри в правду та справедливість, любові до своєї Батьківщини дали такі гарні сходи у душах молодих українців. Саме ваша повсякденна кропітка праця, щедрість сердець та самопожертва є запорукою їх успішного майбутнього”, – підкреслив Президент і побажав усім міцного здоров’я, мирного неба та невичерпної енергії.

 

24 червня, у більшості шкіл пройдуть випускні вечори, на яких будуть вручатися атестати про повну середню освіту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0