Порошенко вимагає від уряду підйому економіки вже цьогоріч

Перед новим урядом стоїть завдання забезпечити економічне зростання в Україні вже у цьому році. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у своєму виступі перед адміністративно-господарським активом та депутатським корпусом Запорізької області, повідомляє Укрінформ.

 

“Від нас чекають рішучих реформ. І якщо раніше головне завдання було забезпечити зупинку падіння економіки, то на сьогоднішній день перед українським урядом разом з завданням рішучої боротьби з корупцією, реформуванням енергетичного сектору, проведенням судової реформи і забезпеченням права українських громадян на справедливе судочинство, стоїть завдання відродження економічного потенціалу України, зупинка падіння економіки і забезпечення економічного зростання уже в поточному році, і як результат – зростання рівня життя українського народу”, – сказав Президент.

Порошенко підкреслив, що найбільша увага має приділятися потребам найменш захищених верств населення. “Можна вимірювати ефективність реформ статистикою, гривнями, але відчуття реальних змін у людей з’явиться лише тоді, коли вони відчують зростання рівня свого життя”, – наголосив Глава держави.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0