Порошенко вніс пропозицію про будівництво заводу боєприпасів

Президент Петро Порошенко вніс пропозицію щодо будівництва в Україні заводу боєприпасів. Про це він заявив під час засідання Ради національної безпеки і оборони у понеділок, інформує прес-служба Глави держави.

 

«Ми домовилися з представниками силових відомств, урядом і прийняли рішення про спрямування значної частини перевиконання бюджету на сектор оборони і безпеки. Для нас на сьогоднішній день побудова Збройних сил України, побудова інших правоохоронних органів надзвичайно важлива, і впевнений в тому, що це сьогодні відповідає тим пріоритетам, які ми маємо в забезпеченні оборони нашої держави», – наголосив Порошенко.

 

Як один із напрямків спрямовування коштів Президент запропонував налагодити виробництво боєприпасів із вітчизняної сировини.

 

«Мною внесена пропозиція щодо будівництва заводу боєприпасів, запровадження новітніх технологій в повній відповідності зі стандартами НАТО, що забезпечить взаємосумісність боєприпасів, що випускаються за основними калібрами», – сказав він зауваживши, що на реалізацію цього завдання заплановано виділити фінансовий ресурс в розмірі 1 млрд 400 млн грн.

 

«Це дасть можливість не просто складати боєприпаси, а забезпечити виготовлення боєприпасів вже з вітчизняної сировини. Ми маємо, відповідно, відновити ті потужності, які були в Україні до початку окупації Російською Федерацією, і я ставлю цю позицію як один із перших пріоритетів», – наголосив Глава держави.

 

Серед іншого 1 млрд 600 млн грн будуть спрямовані на закупівлю новітнього озброєння і військової техніки. «В тому числі буде налагоджено виробництво новітньої бронетехніки, включаючи танки «Оплот», налагоджено виробництво новітніх ракет і інших позицій, які дозволять нам значно покращити і посилити можливості нашої оборони», – зазначив Порошенко.

Крім того, Президент поставив завдання посилити системи радіоелектронної боротьби, системи новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а частину фінансування спрямувати на антиснайперські комплекси, адже саме диверсійні групи на сьогоднішній день створюють серйозну небезпеку захисникам суверенітету та цілісності України.

«Впевнений в тому, що ці кошти мають бути виділені зараз, вже, бо це значно підвищує ефективність дій підрозділів, в тому числі тих, хто розташований на ліній зіткнення. Де-факто ми будемо мати можливість бачити, чути і протидіяти російській агресії», – резюмував Глава держави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0