Порошенко вручив державні нагороди канадським українцям

Президент Петро Порошенко у Торонто під час зустрічі з українською громадою Канади подякував закордонним українцям та вручив державні нагороди. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

«Хотів би підкреслити, що ви – сила, яка відстоює інтереси нашої держави за межами України. Без вашої підтримки Україні було б значно складніше протистояти викликам сьогодення», – наголосив Президент.

 

Зокрема, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначено Ігоря (Іана) Ігнатовича, медалями «Хрест Івана Мазепи» – президента Торонтського відділу Конгресу українців Канади Тараса Багрія, голову Альбертської ради Конгресу українців Канади Олесю Луців-Андрійович, керівника Ініціативи «Ukraine Appeal» Конгресу українців Канади Джона Голюка, члена дорадчої ради з питань відносин між Україною та Саскачеваном Девіда Дутчака, голову Ліги українців Канади Ореста Стеціва. «І пані Ренату Роман, голову організаційного комітету Конгресу українців Канади із забезпечення участі української команди у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених», яка провела неймовірну роботу», – додав Порошенко.

 

Глава держави зауважив, що вчинки присутніх найкраще засвідчують те, як глибоко вони вболівають за долю Української держави.

 

«Нинішня підтримка Канади – це є, в тому числі, і ваша велика заслуга. Сьогодні ми спільно боремося за єдину велику справу – незалежність та процвітання нашої держави і народу», – підкреслив Президент.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0