Посол США Марі Йованович зустрілася з командою Суспільного мовлення

Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович зустрілась з новообраним правлінням Суспільного мовлення в Україні та відвідала телеканал UA:Перший.

 

 Вона зазначила, що функціонування незалежного суспільного мовлення в Україні – це важливий крок на шляху до розвитку демократії, повідомляє прес-служба телеканалу.

 

“Реформи – це постійний процес. Як тільки ви закінчите щось одне, потрібно братися за щось інше. І в цьому важливість демократії – вона потребує постійного оновлення. Демократія – складна річ, нею важко керувати. Постійно потрібно змінюватися. А суспільний мовник, як один із наріжних каменів демократії, повинен очолити ці зміни”, – підкреслила Йованович.

 

Команда Суспільного на чолі з головою правління Зурабом Аласанією презентувала стратегію розвитку суспільного мовлення в Україні та обговорила з представниками посольства США можливу співпрацю.

 

“Зараз ми працюємо над створенням медіа у складі таких платформ, як телебачення, радіо та нові медіа, яке стане для українців тим єдиними місцем, де вони зможуть ставити будь-які запитання і отримувати на них чесну, незаангажовану відповідь. І знаєте, чому ми можемо собі це дозволити? Бо на відміну від комерційних телеканалів, які найбільше опікуються власними рейтингами, у нас інше завдання. Тому ми можемо задавати нові правила”, – сказав Аласанія.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0