Прем’єр запрошує чесних професіоналів на роботу в міністерства

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав усіх охочих долучитися до конкурсного відбору на нові посади державної служби в міністерствах. Про це він написав у Фейсбуці.

 

“Ті, хто чує в собі сили і бажання стати реальним учасником масштабних перетворень, які відбуваються в державі, – долучайтесь. Ми, як і обіцяли, розпочали конкурсний набір нових кадрів на державну службу”, – зазначив глава уряду.

 

Він наголосив, що ці конкурси дозволять громадянам стати учасниками процесів підготовки та ухвалення важливих державних рішень, реалізації реформ, розвитку держави.

 

“Кожен робить цей вибір для себе. Я свій вибір зробив і дуже б хотів, щоб поруч зі мною, в Кабміні, в міністерствах, у всіх державних органах стало більше справжніх лідерів змін, професіоналів з сучасним мисленням, чесних і відданих державі, мотивованих відбудовувати державу та реалізувати себе”, – додав Гройсман.

Як повідомлялося раніше, у серпні уряд надав дозвіл десяти міністерствам, які беруть участь у реформуванні, оголосити конкурси на нові посади державної служби. Планується, що в результаті конкурсного відбору на державну службу в міністерства прийдуть близько тисячі нових фахівців.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0