Президент: Оперативний резерв першої черги налічує понад 130 тисяч військових

Військовий оперативний резерв першої черги становить вже понад 130 тисяч осіб. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у своєму виступі під час зустрічі оперативного збору керівного складу Збройних сил України, повідомляє Укрінформ.

 

“Минулого року також сформовано потужний оперативний резерв першої черги за рахунок особового складу, що набув бойового досвіду та вже демобілізувався… Це – понад 130 тисяч осіб”, –  сказав він. Президент додав, що, в той же час, в Україні зберігається призов на строкову військову службу.

 

“Ця категорія військовослужбовців не залучається до виконання завдань в зоні АТО, проходить військову службу в основному у військових частинах забезпечення, але отримує підготовку у навчальних центрах за бойовими спеціальностями”, – зазначив він.

 

Порошенко нагадав, що минулого року проведено понад 500 навчань на території України та за її межами. До навчання були активно залучені інструктори з армій іноземних партнерів. “Хоча часом вони не стільки навчають нас, скільки вже тренуються у нас. Хто ще, крім нас, має такий досвід “спілкування” з росіянами? ” – зазначив Президент.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0