Президент підписав закон про пільги для поранених АТОвців

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України». Про це повідомляє прес-центр глави держави.

 

Закон спрямований на удосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів, необхідних для отримання військовослужбовцями передбачених законодавством пільг.

Необхідність прийняття закону виникла через непоодинокі випадки, коли військовослужбовці, які отримали поранення під час бойових дій, не мали можливості отримати пільги та компенсації внаслідок недосконалості положень Статуту внутрішньої служби ЗСУ.

 

Своєю чергою, відсутність документів про одержання поранення, травми або контузії на момент огляду пораненого військово-лікарською комісією, надавала їй право зазначати у довідці замість «поранення» саме «захворювання», що й створювало для пораненого негативні юридичні наслідки.

 

Зміни дозволяють впорядкувати процес отримання пораненими військовослужбовцями довідок про причинний зв’язок отримання поранення (травми, контузії, каліцтва) з виконанням військових обов’язків та створюють сприятливі умови для забезпечення реалізації передбачених законодавством прав на пільги.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0