Президент заявляє, що через детінізацію податків збирають вдвічі більше

Завдяки детінізації в Україні в січні цього року зібрали податків вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це сказав Президент України Петро Порошенко на Харківському тракторному заводі, повідомляє кореспондент Укрінформу з місця подій.

 

“Можу навести лише таку цифру. За січень 2016 року Україна зібрала податків 30 млрд гривень, за січень 2017 — 68 млрд грн. Що це таке? Це детінізація, бо економіка вдвічі не зросла, як би ми цього не хотіли.  Але ті гроші, які раніше йшли в корумповані канали, на фінансування тіньових оборудок, зараз заведені до держбюджету, працюють на оборону та безпеку, розвиток, підвищення соцзабезпечення людей”, – сказав Порошенко.

 

Він наголосив, що за останній час в державі скоротилася інфляція, зростають  золотовалютні запаси, наводиться лад в банківській системі, яка була зруйнована, починаючи з 2008 року, та пограбована.

“У зв’язку з цим ставиться завдання — захистити інтереси постраждалих людей. Друга головна задача – відновити кредитування виробництва. Гроші мають працювати не на спекулятивних операціях, а кредитувати відчизняного виробника”, – наголосив глава держави.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0