При уповноваженому Президента створять дитячу раду

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба анонсував створення Національної дитячої ради, яка опікуватиметься інтересами дітей під час впровадження реформ. Про це він розповів на прес-конференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Ми презентували початок роботи Національної дитячої ради і молодіжної ради, куди будуть входити молодь та підлітки, які мають особистий досвід, яким є що сказати», – сказав він.

 

За його словами, Національна дитяча рада сприятиме розвитку політики участі дітей в ухваленні рішень, що безпосередньо їх стосуються, врахуванню інтересів дитини під час впровадження реформ, які націлені на забезпечення прав дитини.

 

«Усі багато чують сьогодні про зміни в системі освіти, чують про розвиток інклюзивної освіти, особисто дружина Президента опікується цим і пані міністр освіти, але дуже важливо, що під час цих реформ було почуто голос дитини», – підкреслив Кулеба.

 

У свою чергу, присутній на прес-конференції мотиваційний тренер Нік Вуйчич висловив думку, що ця рада сприятиме прогресу в Україні щодо дотримання прав дитини.

 

«Національна дитяча рада – це чудовий концепт, але також це і план на довгий час, тому потрібна ціла стратегія, щоб Україна мала можливість яскравіше світити», – зазначив Вуйчич.

Він також висловив переконання, що Україна дійсно звертає увагу на проблеми дітей та прагне їх вирішення.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0