Пріцкер пообіцяла Гройсману продовження допомоги з боку МВФ і США

Допомога Україні з боку Міжнародного валютного фонду та уряду Сполучених Штатів Америки буде тривати. Про це заявила міністр торгівлі США Пенні Пріцкер під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Укрінформ.

 

“Хочу подякувати вам за відданість реформам протягом останніх шести місяців: це стосується і митниці, і податків. Окремо хочу подякувати за долучення до нашої програми розвитку торгівлі. Наші уряди докладають багато зусиль до впровадження цієї програми”, – зазначила Пріцкер.

 

Окремо вона відзначила зусилля українського уряду, спрямовані на поліпшення бізнес-клімату.

 

“Це вже третій мій візит до України, я ціную, що вашому уряду вдалося отримати підтримку МВФ та гарантію уряду США на $1 млрд. Допомога МВФ та Сполучених Штатів буде тривати”, – зазначила вона.

 

Гройсман у свою чергу зазначив, що Україна може успішно поглибити співпрацю зі Сполученими Штатами у міжнародній торгівлі, аграрно-промисловому комплексі, аекрокосмічній сфері, оборонному комплексі та енергетиці.

 

Він висловив подяку США за фінансову підтримку та підтримку щодо співпраці з Міжнародним валютним фондом. “Запозичення це як пісочний годинник. Час, який ми маємо на повернення запозичень, треба використати задля реформ, щоб Україна отримала макроекономічну стабільність і підвищення росту національної економіки”, – зазначив глава уряду.

 

Прем’єр також додав, що одним із пріоритетів українського уряду лишається створення бізнес-клімату для компаній, що інвестують у вітчизняну економіку та присутні на ринку.

“Після нашої останньої зустрічі у Вашингтоні за кілька місяців ми маємо прогрес, але маємо багато завдань, які мають забезпечити поглиблення наших економічних, торговельних відносин, інвестицій. Ми маємо величезний потенціал щодо поглиблення такої співпраці”, – розповів Гройсман.

За його словами, пріоритетом уряду лишається створення нормального бізнес-клімату: “Ми зацікавлені в тому, щоб компанії, які присутні на українському ринку та інвестують в українську економіку, були успішними. Хочу запевнити, що це є пріоритетом діяльності уряду”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0