Прийнято зміни, які дозволять забезпечити ліками онкохворих дітей

Під час засідання уряду було прийнято низку важливих змін, які, зокрема, дозволять забезпечити ліками та препаратами онкохворих дітей. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

 

«Сьогодні під час засідання Уряду було прийнято більше десятка важливих змін. Ми виділили ті, які є важливими для української медицини і хочемо поділитись ними з усіма вами.

 

Коротко про результати:

 

– Прийнято зміни до постанови, які дозволять здійснити допоставки ліків для пацієнтів дитячого віку з онкологічними захворюваннями та хворих на гепатити В за кошти 2015 року.

– Прийнято зміни до постанови, які дозволять забезпечити ліками та медичними виробами пацієнтів дитячого віку з онкологічними захворюваннями, в тому числі із злоякісними захворюваннями крові, хворих на гепатити В та С, туберкульоз та ВІЛ-інфікованих.

– Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів № 266 «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».

-Включено нову спеціальність «Громадське здоров’я» (!);

-галузь знань «Охорона здоров’я» доповнена спеціальністю «Педіатрія»;

-в галузі «Охорона здоров’я» змінено слова і цифри 225 «медична психологічна реабілітація» на «медична психологія»

-в галузі «Охорона здоров’я» змінено слова і цифри 227 «фізична реабілітація» і додано «ерготерапія», – розповіла Супрутн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0