Прокурори обрали більшість своїх представників у кваліфкомісію

Всеукраїнська конференція працівників прокуратури обрала 3 із 5 членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії за своєю квотою. Про це сказав на брифінгу прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, повідомляє Укрінформ.

 

“Прокурори щойно обрали трьох членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії. У цій комісії квота прокуратури – п`ять осіб, тому наразі відбувається третій тур, щоб доукомплектувати комісію двома особами”, – сказав він.

За словами Куценка, на конференції обрали членами комісії: Костенка Сергія Костянтиновича – прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки та Державної прикордонної служби Управління нагляду за кримінальними провадженями прокуратури Миколаївської області; Фреїшина Юрія Михайловича – прокурора відділу з Івано-Франківської області; Кравченко Євгенія Григоровича – прокурора відділу нагляду за додержання законів територіальними органами поліції з Вінницької області.

“Ці три особи – не працівники Генеральної прокуратури, а є представниками регіонів”, – прокоментував Куценко.

 

За його словами, наразі для дообрання ще двох прокурорів до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії у бюлетень внесено чотири кандидатури.

 

Також Куценко повідомив, що прокурори прийняли рішення обрати Раду прокурорів. “Туди необхідно буде обрати 13 рядових прокурорів, які братимуть участь у кадрових рішеннях стосовно надання згоди та призначення заступників генпрокурора, керівників обласних прокуратур тощо”, – зазначив він.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0