Рада долучила прикордонників до контррозвідки

Народні депутати ухвалили проект Закону №3483 «Про внесення змін до Закону України “Про контррозвідувальну діяльність» щодо підрозділів забезпечення внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 229 народних депутатів.

 

Законом пропонується посилити позиції Української держави на кордоні з РФ, у тому числі за рахунок залучення до контррозвідувальної роботи (за погодженням та координацією Служби безпеки України) підрозділів забезпечення внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України.

Згідно з пояснювальною запискою, зазначені заходи дадуть змогу органам Служби безпеки України перерозподілити свої сили на пріоритетних напрямах діяльності та отримувати від підрозділів забезпечення внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України первинні результати контррозвідувального пошуку для аналізу, документування та подальшої їх реалізації.

Така багаторівнева та узгоджена взаємодія Державної прикордонної служби України і Служби безпеки України забезпечить успішні превентивні та наступальні дії держави з охорони та оборони державного кордону України, захисту національної безпеки на державному кордоні України та в контрольованих прикордонних районах.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0