Рада спростила розвиток сімейних ферм

Народні депутати ухвалили Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств”. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, за відповідний законопроект № 1599 проголосували 262 народні депутати.

 

Законом передбачається внесення змін та доповнень до законів “Про фермерське господарство” та “Про особисте селянське господарство” з метою створення правових, економічних та соціальних передумов трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства з набуттям статусу юридичної особи чи фізичної особи-підприємця – виробника сільськогосподарської продукції.

Закон також забезпечує повноцінну участь господарств в аграрному ринку та посилення соціального захисту членів цих господарств, стимулювання створення на їх основі життєздатної системи сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та подальшого забезпечення комплексного розвитку малих форм господарювання у сільській місцевості.

Документом забезпечується спрощений порядок трансформації особистих селянських господарств у сімейні фермерські господарства, спрощення реєстрації та організації їх господарської діяльності, спрощення процедури отримання дозвільних документів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0