Рада уточнила поняття пам’ятки культурного значення

Верховна Рада ухвалила зміни до Закону «Про охорону культурної спадщини» (щодо визначення поняття «пам’ятка культурної спадщини»). За  це рішення проголосували 235 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Основною метою закону є збереження за об’єктами, які набули статусу пам’ятки до набуття чинності Закону «Про охорону культурної спадщини», статусу пам’яток – шляхом уточнення визначення поняття «пам’ятка культурної спадщини» в статті 1 Закону «Про охорону культурної спадщини».

 

Зокрема, внесено такі зміни до Закону «Про охорону культурної спадщини»:

 

– визначити пам’ятку культурної спадщини як об’єкт культурної спадщини, який занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, або об’єкт культурної спадщини, який взято на державний облік відповідно до законодавства, що діяло до набуття чинності цим законом, до вирішення питання про включення (невключення) об’єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України;

- встановити можливість поширення на всі складові елементи об’єкта культурної спадщини, що становлять предмет його охорони, правового статусу пам’ятки не лише після внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0