Рада ухвалила закон про автодороги оборонного значення

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект № 4647 “Про зміни до Закону України “Про автомобільні дороги”. За відповідне рішення проголосували 237 народних депутатів, повідомляє Укрінформ.

 

Так, визначається, що автомобільними дорогами оборонного значення є автомобільні дороги, необхідні для забезпечення оборони і безпеки України, з’єднання військових та інших спеціальних об’єктів, призначених в умовах воєнного часу для військових перевезень, евакуації населення, перевезень, пов’язаних з евакуацією вантажів, народногосподарських перевезень.

 

Як пояснив міністр інфраструктури Володимир Омелян, законопроектом пропонується доповнити Закон України «Про автомобільні дороги», в якому дається визначення поняття «автомобільні дороги воєнного значення», порядок віднесення автомобільних доріг до автомобільних доріг оборонного значення та їх використання.

За словами Омеляна, необхідність законопроекту зумовлена тим, що законодавчо в державі не визначено поняття «автомобільні дороги оборонного значення» та порядок їх визначення.

«Необхідність законопроекту зумовлена тим, що законодавчо в державі не визначено поняття «автомобільні дороги оборонного значення», ограни, які уповноважені затверджувати перелік автодоріг оборонного значення, дороги, які можуть бути віднесені до доріг такої категорії, порядок їх використання, порядок їх будівництва, ремонту, утримання в умовах правового режиму воєнного стану», – заявив Омелян.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0