Рада відмовилася заборонити гастролі російським артистам

Верховна Рада України провалила законопроект №4303, який пропонує заборонити російським артистам виступати в Україні, якщо вони не засудили агресію Російської Федерації. Про це повідомляє телеканал «112».

 

Для прийняття законопроекту в першому читанні не вистачило голосів народних депутатів.

 

«Так, за прийняття документу за основу проголосували лише 174 народних депутати. Мінімально необхідно – 226. Пропозиція спікера Андрія Парубія направити законопроект у профільний комітет на повторне перше читання підтримали лише 205 парламентаріїв, повернути суб’єкту законодавчої ініціативи – 220. Таким чином, законопроект №4303 вважається відхиленим.» – йдеться у повідомленні.

 

Законопроект пропонував заборонити проведення гастрольних заходів гастролерів, пов’язаних з державою-агресором, якщо гастролер до початку відповідного гастрольного заходу не надав його організаторам письмову заяву про засудження окупації території України, за винятком передбачених законом випадків.

 

Також проект забороняє трансляцію телерадіоорганізаціями музичних творів, уперше опублікованих після 1 січня 2014 року з участю осіб, включених у Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, та/або принаймні один з авторів (співавторів) або виконавців (співвиконавців) яких є громадянином держави-агресора за умови, що відсутні достовірні дані, що цей автор (співавтор) або виконавець (співвиконавець) публічно висловлювався про засудження окупації території України державою-агресоромКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0