Реформа держуправління: Мінгареллі назвав умови подальшої підтримки з боку ЄС

Для того щоб отримати всебічну підтримку Європейським Союзом реформи державного управління, Україна має виконати три умови. Про це на відкритті міжнародної конференції «Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики» заявив голова представництва ЄС в України Х’юг Мінгареллі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми знаємо з нашого власного досвіду країн ЄС, що тільки реформа державного управління може зробити перехідний період у реформуванні країни успішним. Для цього треба виконати три речі», – сказав Мінгареллі.

 

За його словами, по-перше, треба влити у державні структури “свіжу кров”, і це в Україні вже робиться завдяки пілотному проекту в 10 міністерствах і двох держагентствах. Мінгареллі зазначив, що у цих держорганах передбачено 200 посад для реформаторів, і дуже важливо, щоб на них людей набирали, виходячи з їхніх особистих якостей.

«Будь ласка, забезпечте такий набір, щоб на ці 200 посад люди були призначені за свої особисті якості. Це дуже важливо», – наголосив голова представництва ЄС.

Друга умова, за словами Мінгареллі, – реструктуризувати міністерства таким чином, щоб їхня структура і функції були адаптовані до вимог ринкової економіки.

 

І третя – сталість. Для цього, за словами Мінгареллі, треба передбачити у держбюджетінеобхідні ресурси для підтримки реформи держуправління.

 

«Якщо будуть виконані ці умови, тоді ви можете бути впевнені, що ми і надалі будемо вас підтримувати, тому що це не тільки у ваших інтересах, а ще й у інтересах ЄС – забезпечити таку ситуацію, аби реформа держуправління була проведена успішно. Будь ласка, будьте віддані політично і фінансово цим питанням, а ми зі свого боку намагатимемося мобілізувати всі ресурси на вашу підтримку», – підкреслив Мінгареллі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0