Розенко обіцяє, що зростання соцстандартів обжене інфляцію

Розенко обіцяє, що зростання соцстандартів обжене інфляцію

В Україні протягом поточного року рівень соціальних стандартів загалом підвищиться приблизно на 12%.

Про це міністр соціальної політики Павло Розенко сказав на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У цілому ми прогнозуємо, що соціальні стандарти в цьому році зростуть приблизно на 12,5%. І це перевищить індекси та темпи інфляції в Україні. Перші місяці цього року нам дають упевненість у тому, що інфляційний поріг, який визначений у державному бюджеті України на рівні 12%, все ж таки, я на це сподіваюся, не буде перевищений”, – зазначив Розенко.

За його словами, вже з 1 травня соцстандарти, розмір прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та пенсії збільшаться в середньому на 5,2%. Друге збільшення заплановане на 1 грудня 2016 року.

Урядовець переконаний, що рівень життя українців поступово підвищуватиметься. Тим більше, що, окрім збільшення соцстандартів, влада працює над проведенням реформ у країні. “Це стосується активного реформування соціальної політики за всіма напрямками. Можна тут згадати і про реформування системи державного соціального страхування, комплексну реформу системи соціальних послуг, реформу пенсійної системи, системи зайнятості”, – сказав Розенко. Він також згадав про реформу трудового законодавства.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0