Розенко переконаний, що уряд не повторить помилок “азарівської реформи”

Жодна пенсійна реформа ніколи не буде успішною в Україні без запровадження накопичувальної пенсійної системи і повноцінного запуску недержавного пенсійного страхування. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

“7 останніх років (4 роки як експерт, 2 – як міністр, 1 – як віце-прем’єр) переконую всіх і вся, що жодна “пенсійна реформа” ніколи не буде успішною в Україні без запровадження накопичувальної пенсійної системи і повноцінного запуску недержавного пенсійного страхування”, – написав Розенко.

 

На його думку, поразка пенсійної реформи 2011 року “імені Януковича-Азарова” була обумовлена тим, що вся дискусія зводилася до дебатів навколо параметрів виключно солідарної системи (підвищення стажу, віку, обмеження прав пенсіонерів в солідарній системі).

“Переконаний, що нинішній уряд не повторить помилок “реформи” 2011 року і вийде до суспільства справді з комплексними рішеннями в пенсійній системі: корегування солідарної системи, запровадження накопичувальної системи та розвиток персональних накопичень через систему недержавних пенсійних фондів”, – додав Розенко.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0