Розвиток туризму в Україні дасть більше робочих місць, ніж промпідприємства – Шеремета

Розвиток туризму в Україні може забезпечити створення більшої кількості робочих місць, ніж забезпечують промпідприємства: кожні 26 туристів «створюють» одне робоче місце. Таку статистику навів екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета в Запоріжжі на Туристичному бізнес-форумі-2017, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Коли я починав працювати в Київській школі економіки, я озвучив отриману під час візиту в ПАР інформацію, про те, що в цій країні 9 туристів «створюють» 1 робоче місце, і попросив експертів прорахувати, яке це співвідношення у нас. Вони прорахували, і я довіряю достовірності отриманих даних: 26 туристів = 1 робоче місце. Тобто в Києві, який зараз відвідує 4 млн туристів на рік, у сфері туризму працює 154 тисячі осіб, а в порівнянному за чисельністю населення із Запоріжжям Львові, де туристів близько 2 млн, – близько 75 тис. осіб. Тоді, як на великих промпідприємствах 10-15 тис. співробітників», – констатував Шеремета.

При цьому він зазначив, що співвідношення кількості туристів і кількості створюваних для їхнього обслуговування в Україні робочих місць на сьогодні таке, в першу чергу тому, що люди не готові платити великі суми за ті послуги, які пропонуються, але може змінитися  «на краще» у разі появи на туристичному ринку по-справжньому цікавих пропозицій, за які мандрівники готові будуть платити великі гроші.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0