Ryanair прийде в Україну за будь-яких обставин – Омелян

Ryanair рано чи пізно буде в Україні. На цьому наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян, оприлюднивши вимоги, що були поставлені перед гендиректором аеропорту “Бориспіль” при його призначенні на посаду та у зв’язку з його заявами щодо заходження в Україну Ryanair, у Facebook.

 

“Нагадую свої вимоги до керівника Борисполя, які я озвучив публічно 16 листопада 2016 року, і він публічно з ними погодився. Навмисне роблю ці вимоги публічними. Так само і переможець повинен взяти на себе публічні зобов’язання, мати повну владу і можливість виконати заплановане, але і нести повну відповідальність за результати своєї роботи”, – зазначив Омелян.

 

Він наголосив, що беззбиткова робота летовища залежить зовсім не від умов, на яких заходить в Україну лоукост “Ryanair” та починає співпрацю з аеропортом “Бориспіль”, а у тому числі, від вирішення завдань, які були поставлені перед новим керівником летовища.

 

Так, за словами міністра, протягом 6-місячного періоду новий гендиректор повинен:

 

– провести і результативно завершити переговори з авіакомпаніями-лоукостами і забезпечити виконання ними рейсів з вільних на сьогодні терміналів B або F;

– забезпечити рівний доступ до послуг і потужностям аеропорту з урахуванням частоти рейсів і обгрунтованих запитів авіакомпаній.

 

Також, у “Борисполі” має бути наведений порядок і забезпечена прозорість щодо оренди в аеропорту і паркувальних місць.

Крім того, протягом року в “Борисполі” мають:

 

– вирішити питання з недобудованим паркінгом та забезпечити належний сервіс на приаеропортовій території;

– провести корпоратизацію аеропорту.

 

Протягом двох років в аеропорту мають забезпечити мінімум 40% надходжень до бюджету летовища від неавіаційних послуг.

 

“Можна довго пояснювати, чому “ні”, а можна зробити, щоб було “так”. Аеропорт Львова контракт з Ryanair підписав без жодних вмовлянь з боку Кабміну, бо чудово розуміє перспективу і планує європейське майбутнє”, – підкреслив при цьому міністр.

Він також наголосив, що лоукост буде працювати в Україні, незалежно від спротиву, який здійснюється щодо його заходу в Україну.

“Ryanair буде в Україні рано чи пізно. З цим міністром/директором аеропорту/МАУ чи без”, – зазначив Омелян.

 

Як повідомлялося, сьогодні гендиректор аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін заявив, що летовище може не підписати договір з Ryanair в тому випадку, якщо умови такого контракту будуть не вигідні Україні. Раніше Рябікін також заявив, що лоукост “Ryanair” може завдати збитки летовищу в розмірі 2 млрд грн на рік.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0